Окупанти атакували дроном автобус у Марганці: загинув чоловік, є постраждалі

Працівники агрофірми увечері 17 липня стали жертвами російського БпЛА.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву начальника Дніпропетровської ОВА Олександра Ганжі у Telegram.

Росія ударила дроном по автобусу у Марганці

Одна людина загинула, восьмеро дістали поранень через ворожу атаку на Марганець, зазначив посадовець.

«Надвечір росіяни вдарили FPV-дроном по автобусу агрофірми. На ньому працівники саме поверталися з роботи додому», — сказав Ганжа.

48-річний чоловік загинув на місці.

«Постраждали також двоє жінок та шестеро чоловіків. Всі вони госпіталізовані», — уточнив начальник ОВА.

Безпекова ситуація у Марганці

У червні на Дніпропетровщині розширили примусову евакуацію. Родини з дітьми в обов’язковому порядку вивозять і з однієї вулиці міста Марганець.

Російські окупанти обстріляли у лютому з артилерії Марганець. У результаті ворожої атаки у місті була пожежа, фіксуються пошкодження та руйнування багатьох будівель, постраждали чотири людини.

Російська армія атакувала автобус з працівниками у Марганці зранку 23 квітня 2025 року. Президент України Володимир Зеленський назвав обстріл «абсолютно свідомим злочином».