Зі складу депутатського корпусу Запорізької облради прибрали одіозну особу

118

У складі депутатського корпусу Запорізької обласної ради відбулися зміни — відповідне рішення прийнято Запорізькою обласною територіальною виборчою комісією. Як повідомив відділ комунікацій Запорізької облради, рішенням Головради партії «Партія Володимира Буряка «Єднання» відкликано депутата Запорізької обласної ради Гурську Ніну Миколаївну.

Наступним за черговістю кандидатом в депутати Запорізької обласної ради від Запорізької обласної організації ПП «Партія Володимира Буряка «Єднання» в територіальному виборчому окрузі № 1 є Пшигоцький Богдан Сергійович.Тож Запорізька обласна виборча комісія також постановила: визнати обраним депутатом Запорізької обласної ради 28-річного Пшигоцького Богдана Сергійовича та вжити заходи для його повідомлення згідно з нормами чинного законодавства України.Як вже повідомляв «Форпост», у січні було повідомлено про підозру Ніні Гурській, депутатці Запорізької обласної ради від Партії ексмера Запоріжжя Володимира Буряка «ЄДНАННЯ» у колабораційній діяльності (ч. 3 ст. 111-1 КК України).Вона очолювала одну зі шкіл у м. Кам’янка-Дніпровська, а після окупації військами країни-агресора міста прийняла пропозицію ворога про співпрацю. Жінка погодилась у підконтрольному їй навчальному закладі впроваджувати стандарти освіти держави-агресора.

Як вже повідомляв «Форпост», Гурська брала активну участь у організації ригівських «антимайданів» у 2013-2014 роках, зокрема, під стінам ОГА 26 січня 2014 року. Згодом цю пані неодноразово помічали на заходах «русской весны», а влітку 2014 року вона була одним із ініціаторів зборів проти мобілізації біля міського військкомату.Мета у них була дуже проста — зробити картинку для російської пропаганди та зірвати поповнення лав нашого війська. Тоді завдяки запорізьким патріотам сепарський шабаш за кремлівські кошти вдалося приборкати, а Гурську із ганьбою вигнали із Громадської ради при ОДА.Із жовтня 2015 року – депутатка Запорізької міської ради 7 скликання від політичної партії «Опозиційний блок», членкиня партії та однойменної фракції. Депутаткою обиралася вперше. У жовтні 2020 року стала депутаткою Запорізької облради від Партії Володимира Буряка «ЄДНАННЯ».Відомо, що Гурська з 1981 до 1986 рік працювала диспетчеркою бази постачання Криворізького тресту їдалень. Із 1986 до 1987 року працювала у складі радянських військ в Афганістані.З 1991 по 2013 р. — стрілець ВОХР, інженерка виробничого управління, інженерка на «Заводі пластмасових виробів» групи маркетингу, інженерка цеху фарбування на «Запорізькому автомобілебудівному заводі».У цей період отримала дві освіти. Зокрема, з 1997 по 2003 рік навчалася в Гуманітарному університеті «Запорізький інститут державного та муніципального управління» і отримала вищу освіту за спеціальністю «Соціальна робота».

Із 2008 до 2009 року навчалася в Інституті післядипломної освіти Класичного приватного університету, отримала другу вищу освіту за спеціальністю «Психологія». Додатково з 2012 по 2014 рік навчалася у Київському національному університеті культури і мистецтв за напрямом підготовки «кіно-, телемистецтво». Із 2014 року — пенсіонерка. У жовтні 2021 року Ніна Гурська завдяки колегам-депутатам з проросійських фракцій облради очолила “Кам’янсько-Дніпровську загальноосвітню санаторну школу-інтернат”.Депутатці (а вона поки є такою) загрожує позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років.
Джерело Forpost

Вам также могут понравиться