На Запоріжжі морги переповнені трупами російських нацистів

258

Противник продовжує зазнавати втрат на території Запорізької області. За інформації Генштабу ЗСУ, відзначено надходження близько 30 тіл загиблих окупантів до місцевого моргу Енергодара Запорізької області. Водночас російське військове керівництво вживає заходів щодо відновлення втрат у живій силі.

Нагадаємо, у тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області в результаті вогневого ураження підрозділів ворога, місцеві медичні заклади переповнені пораненими російськими окупантами. Навіть з гінекологічного відділення лікарні Бердянську виписали усіх пацієнток та розмістили 30 поранених росіян.  В хірургічному та ЛОР відділенях розмістили 80 важкопоранених нацистів з московії.

Як раніше повідомляло видання «Форпост», рашисти перевозять оборонні конструкції «зуби дракона» через Маріуполь. Їх стягують у напрямку окупованого Бердянська. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на радника мера Маріуполя Петра Андрющенка в Telegram.

Жителі Маріуполя зафіксували, як вантажівки російських загарбників перевозять «зуби дракона» через окуповане місто. За словами Андрющенка, їх перекидають у Запорізьку область у напрямку Бердянська.
Джерело Forpost

Вам также могут понравиться