Рашисти не збираються платити добровольцям «народного ополчення»

192

Окупаційна влада на тимчасово окупованих територіях Запорізької області вже втретє намагається створити добровольчий рух. Російським загарбникам не вистачає живої сили, тож поповнити ряди вояк гауляйтер Є.Балицький вирішив за рахунок жителів Мелітополя та інших тимчасово окупованих територій Запорізької області.

До так званого руху «народного ополчення» набирають усіх: як громадян росії, так й «осіб без громадянства». Проте найцікавіші деталі, як завжди, відкриваються згодом. Виявляється, що «доброволцям» не збираються платити ані копійчини, про що було повідомлено окупантами у доволі грубій формі, а от критерії відбору до кандидатів «як у спецназі». Такі новини не аби як обурили потенційних зрадників, які вже були готові вступити до лав рашистського руху. Зокрема, з цього приводу гауляйтерша Мелітополя Г.Данільченко отримала черговий гнівний лист.

— Анкета така, наче набирають у спецназ. І найнеприємніше — це грубе повідомлення, що зарплату не платитимуть. Ніхто на неї не розраховував. Але ж можна було написати, що активних людей заохочуватимуть преміями та подарунками? Хіба країна від цього збідніє? Люди мають писати заяву та заповнювати анкету та надсилати на телеграм-канал. Вибачте, але для цього народу треба мати комп’ютер або планшет. А з мобільного телефону це зробити неможливо, — бідкаються любителі руського міру.

Незрозуміло, чому потенційні зрадники здивовані, адже за понад рік масштабного вторгнення та окупації всім вже давно зрозуміло, що растистам байдуже на простих людей.
Джерело Forpost

Вам также могут понравиться