Ситуація на Запоріжжі щодо російського вторгнення станом на 23 травня

101

Противник чотириста п’ятдесят четверту добу веде повномасштабну  збройну агресію проти України. Захисники Запорізького краю утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам.

На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів. Протягом минулої доби ворог здійснив 126 обстрілів позицій українських захисників застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення.

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру  у районі населених пунктів ГУЛЯЙПОЛЕ, ОРІХІВ, НОВОДАНИЛІВКА, МАЛА ТОКМАЧКА, МАЛИНІВКА, ЧЕРВОНЕ, БІЛОГІР’Я, ЗАЛІЗНИЧНЕ, ОЛЬГІВСЬКЕ, НОВОАНДРІЇВКА, ЩЕРБАКИ, ГІРКЕ, ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ, ЧАРІВНЕ, ЗАТИШШЯ, ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ, КАМ’ЯНСЬКЕ, СТЕПНОГІРСЬК, МАЛІ ЩЕРБАКИ, ПЛАВНІ.Надійшло 18 повідомлень про руйнування будинків (квартир) громадян та об’єктів інфраструктури в результаті військовослужбовцями рф.

Протягом минулої доби евакуація цивільного населення з тимчасово окупованих територій не проводилась.

Нагадаємо, Бердянська міська військова адміністрація отримала вже два повідомлення про те, що в курортному місті під час перевірок окупанти почали знищувати українські паспорти.  У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими.
Джерело Forpost

Вам также могут понравиться