Евровидение и Евро-2020 отменили из-за пандемии коронавируса в мире

Песенный конкурс и Чемпионат Европы по футболу не состоятся.

147
Союз европейских футбольных ассоциаций (УЕФА) решил перенести чемпионат Европы 2020 года на год. Об этом сообщают футбольные ассоциации европейских стран. Сообщается, что УЕФА отложил проведение Евро, чтобы дать европейским лигам больше времени для завершения сезона в условиях пандемии коронавируса.

 

Чемпионат Европы, который должен был стартовать 12 июня в 12 городах Европы, будет перенесен на 2021 год. Ориентировочное начало турнира – 11 июня.

 

Также стало известно, что песенный конкурс “Евровидение-2020” тоже отменили. Организаторы сообщают, что за последние несколько недель изучили много альтернативных вариантов, чтобы конкурс состоялся, однако неопределенность, вызванная распространением COVID-19 не дает это сделать.

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Євробачення 2020 офіційно відмінили. ᅠ EBU: З глибоким жалем ми маємо оголосити про скасування пісенного конкурсу Євробачення 2020 у Роттердамі. За останні кілька тижнів ми вивчили багато альтернативних варіантів, щоб домогтися продовження пісенного конкурсу Євробачення.Однак невизначеність, спричинена розповсюдженням COVID-19 по всій Європі – та обмеження, встановлені урядами учасників телерадіомовлення та голландською владою – означає, що Європейський союз мовлення (EBU) прийняв важке рішення, що унеможливило продовження живої події, яка була запланована. Ми дуже пишаємося тим, що пісенний конкурс “Євробачення” щороку об’єднує аудиторію безперебійно протягом останніх 64 років, і ми, як і мільйони шанувальників у всьому світі, сильно засмучені тим, що він не може відбутися у травні. EBU, NPO, NOS, AVROTROS та місто Роттердам продовжать розмову щодо прийому пісенного конкурсу Євробачення у 2021 році. Ми б попросили людей залишатися з нами, коли ми працюємо над наслідками цього безпрецедентного рішення і терпляче чекаємо будь-яких подальших новин у найближчі дні та тижні. Ми хотіли б віддати належне всій команді приймаючого мовника в Нідерландах та нашим 41 членам, які наполегливо працювали над плануванням події цього року. Ми засмучені, що пісенний конкурс “Євробачення” не вдасться влаштувати в травні і знаємо, що вся родина Євробачення в усьому світі продовжить надавати любов і підтримку один одному в цей складний час. ᅠ #esc #eurovision #esc2020 #eurovision2020 #евровидение #евровидение2020 #євробачення

Публикация от Євробачення 🇺🇦 Евровидение (@eurovision.ua)

Вам также могут понравиться