У Запоріжжі з’явилась бойова пташка (ФОТО)

Новий стінопис прикрасив фасад будинку

306

Запоріжжя поповнилось ще одним стінописом й новою фотозоною. Так, поруч із написом «ЗСУ» митець Денис Липтон намалював бойового голуба.

«На час війни, урбаністичний пейзаж має також нести свій меседж та морально підтримувати військових. Вірю в нашу перемогу та знаю, що ухвалена депутатським корпусом програма з відновлення фасадів в центральній частині міста, запрацює та ми разом перетворимо проспект Соборний на вулицю-картинку», — пише голова Вознесенівського району Віталій Лисенко.

Передбачаючи дискусію під постом Лисенко зазначив, що ця будівля не є історичним будинком і не внесений до реєстру пам’яток архітектури та містобудування. А нікому, до цього моменту, не потрібний облізлий й обмальований кут 5-верхівки тимчасово послугує своєрідним полотном до моменту проведення його комплексного капітального ремонту.

так виглядав кут будинку до того, як митець створив стінописи
Відзначимо, що новий мурал з написом «ЗСУ» на будинку по проспекту Соборному, 174 не сподобався мешканці цього будинку. Відео з її обуренням облетіло Інтернет.
Нагадаємо, в Запоріжжі почали з’являтися патріотичні мурали. Так, в центрі міста стіну з нецензурною лексикою, та рекламою наркотиків перетворили на патріотичну фотозону. Також, з’явились стінописи «руській воєнний корабль, иди на х*й», літака «Мрія» й талісмана чернігівських піротехніків — пса Патрона.
Вам также могут понравиться