На Запоріжжі загарбники вгатили по ліцею (ФОТО)

Поліцейські зібрали докази воєнних злочинів та передали матеріали до УСБУ для відкриття кримінальних проваджень за ч. 1, ч. 2 ст. 438 «Порушення законів та звичаїв війни» Кримінального кодексу України.

391

Упродовж 23 листопада військові рф завдали удари по об’єктах критичної інфраструктури на околицях Вільнянську. Про це повідомляють у Нацполіції. Вночі того ж дня окупанти завдали удар по пологовому будинку. Загинув хлопчик, який не прожив й двох днів. Постраждало два лікарі та породілля. Знищено будівлю медзакладу.

Російські терористи завдали прямі удари по житловим будинкам Гуляйполя. Тепер замість стін в них залишилися дірки та купа будівельного мотлоху. В інших домівках вибуховою хвилею повибивало вікна, посікло фасади та покрівлю будівель.

Також московити вгатили по ліцею. Після акту збройного «визволення» в будівлі ліцею немає вікон і даху, пошкоджено прилеглу територію.

російські загарбники упродовж 23 листопада гатили по населених пунктах Запорізького, Пологівського та Василівського районів. Постраждали Вільнянськ, Значкове, Оріхів, Гуляйполе, Залізничне, Чарівне, Малинівка, Щербаки, Шевченко, Дорожнянка, Новоданилівка, Новоандріївка, Мала Токмачка, Шевченково, Ольгівське, Червоне, Малі Щербаки, Кам’янське, Степове.

Вам также могут понравиться