БК «Запоріжжя» зазнав поразки в Дніпрі — фото

1

У матчі регулярного чемпіонату Суперліги Favbet, «Будівельник» здобув перемогу у баблі, який проходив у Дніпрі, обігравши «Запоріжжя» з рахунком 65:74.Інформацію опубліковано на сайті«Федерації баскетболу України».Гра розпочалась з 40-хвилинним запізненням через тривогу, і навіть у другій чверті командам довелося відправитися до укриття. Це вплинуло на хід гри. Початково «Будівельник» взяв ініціативу та поступово збільшував перевагу. Однак після перерви «Запоріжжя» зрівняло гру, й навіть перед перервою вийшло у лідери з рахунком 39:34.У третьому періоді лідерство перемінювалося десь вісім разів, проте жодна з команд не змогла захопити ініціативу. Однак на фінішній прямій «Запоріжжю» не вистачило сил.Вирішальним став ривок «Будівельника» у 7 очок всередині четвертого періоду. Кияни впевнено утримали отриману перевагу на протязі останніх хвилин гри, здобувши другу перемогу поспіль у Дніпрі за останні два дні та наздогнавши «Дніпро» за кількістю перемог у чемпіонаті, незважаючи на те, що у «Дніпра» на дві гри більше.Найбільш результативним гравцем у складі «Будівельника» став Володимир Конєв, який набрав 17 очок. Він та Павло Буренко були близькі до подвійного дабл-даблу, а Максим Сандул відзначився подвійним дабл-даблом з 10 очками та 12 підбираннями.У складі «Запоріжжя» подвійний дабл-дабл здійснив Олександр Сізов — 17 очок та 10 підбирань. Варто відзначити Андрія Хохоника, який віддав 13 результативних передач, повторивши рекорд сезону.   У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа. Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp