Запорізький окружний адмінсуд пустив студентів «за лаштунки»

Традиційно з 20 червня по 10 липня проходять Дні адміністративної юстиції України.

237

Так, з метою вдосконалення правової освіти молоді, зміцнення авторитету судової влади та покращення доступу до правосуддя в межах відзначення Днів адміністративної юстиції України Запорізький окружний адміністративний суд 24 червня 2024 провів День відкритих дверей для студентів юридичного факультету Запорізького національного університету.

Під час заходу відвідувачі мали нагоду поспілкуватись з головою суду Олегом Прудивусом та з заступником голови суду Ігорем Садовим про роль адміністративних судів у забезпеченні прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин, юрисдикцію адміністративних судів щодо
вирішення адміністративних справ.

Також майбутні правники були присутніми в судовому засіданні під час розгляду адміністративної справи, ознайомились з особливостями проведення судових засідань в режимі відеоконференції.

В свою чергу, керівник апарату суду Любов Балика провела зі студентами ознайомчу бесіду та екскурсію приміщенням суду, зокрема, студенти відвідали канцелярію суду, архів суду, зали судових засідань, робочі кабінети працівників апарату суду, оглянули інформаційні стенди та ознайомилися з можливостями інноваційних технологій, що сприяють модернізації роботи суду.

2 липня в Запорізькому окружному адміністративному суді почала діяти виставка дитячих малюнків «Суд очима дитини», з якою можна ознайомитись в робочі дні з 9.00 до 17.00.

На 11 липня заплановано проведення науково-практичної конференції «Адміністративна юстиція як переконливий вибір правового шляху України».

Вам также могут понравиться