Під час благодійного забігу в США зібрали кошти для бригади, яка розпочинала контрнаступ на Запоріжжі

977

У День Конституції України, 28 червня, на Східному узбережжі Америки,  вперше відбувся масштабний благодійний забіг у вишиванках, який є продовженням однойменного українського проєкту, що започаткованого понад 10 років тому у Києві.

Забіг проходив в Маямі, на території кампусу Florida International University (FIU). Захід відвідали 400 гостей, та 150 спортсменів, які змагалися на дистанціях 5 і 10 км, та дитячій дистанції 200 метрів. Переможці були відзначені спеціальними нагородами, виготовленими в Україні.

Головним спонсором заходу виступив освітній бізнес-проєкт BigMoney University, а реалізувати ініціативу вдалось завдяки волонтерам Олександрі Акімовій та Василю Чебаненко. Всі 100% реєстраційних внесків та пожертв від учасників та партнерів були спрямовані на підтримку медичних потреб Збройних сил України. Як стало відомо, найбільший донат зробив український бізнесмен та волонтер Євген Черняк.

На зібрані кошти вже придбано пікап та засоби тактичної медицини для 47 ОМБР, яка починала контрнаступ на Запорізькому напрямку, а тепер мужньо тримає оборону на 0 і потребує постійної підтримки.

Генеральним партнером забігу став популярний місцевий заклад All You Need. Також подію підтримали представники українського бізнесу, що наразі працюють в Америці — Klean Sweets, Framer’s Milk, LifeWay, GiGi flowers, Brand Mamas, Florida4Ukraine, VladiCucina.

Спонсори та організатори зазначили, що Vyshyvanka Run стане щорічною подією, яка проводитиметься в різних містах США для підтримки української культури та спорту.

Вам также могут понравиться