Алопеція є проблемою, яка вражає багатьох людей, і пошук ефективних методів лікування призвів до дослідження різних речовин. Звісно, ця проблема не може не засмучувати, але, здається, вчені знайшли вихід.
Який засіб може допомогти з цією делікатною проблемою, розповідає РБК-Україна (проект styler) з посиланням на Marca.
Що може допомогти при облисінні?
Нещодавно інноваційний гель, який містить 2-дезокси-D-рибозу (2dDR), привернув увагу своїм потенціалом для боротьби з облисінням. Як він працює?
Гель у складі 2dDR діє на шкіру голови та волосяні фолікули кількома способами:
Стимуляція клітинного метаболізму
2dDR може допомогти збільшити виробництво АТФ (аденозинтрифосфату), основного джерела енергії для клітин. Це може відновити волосяні фолікули, сприяючи більш здоровому середовищу для росту волосся.
Покращення кровообігу
Коли гель наноситься на шкіру голови, він може покращити приплив крові до волосяних фолікулів, забезпечуючи необхідні поживні речовини та кисень, необхідні для росту волосся.
Протизапальні властивості
Деякі дослідження показують, що 2dDR має протизапальні властивості, які можуть допомогти зменшити запалення шкіри голови та створити більш сприятливе середовище для росту волосся.
Зміцнення волосся
Живлячи волосяні фолікули зсередини, гель може допомогти зміцнити існуюче волосся, таким чином зменшуючи випадання волосся.
Що таке 2-дезокси-D-рибоза (2dDR)?
2-дезокси-D-рибоза є природним цукром, який міститься в усіх клітинах організму і відіграє вирішальну роль у виробництві клітинної енергії. Його в основному вивчали на користь для здоров’я серцево-судинної системи та м’язів, але останні дослідження показують, що він також може позитивно впливати на ріст волосся.
Нагадаємо, дієтолог назвав 5 продуктів, які допоможуть запобігти облисінню.
Також ми писали, що робити, якщо електризується волосся взимку.
Цей матеріал призначений для загальноосвітніх цілей і його не слід використовувати для постановки медичних діагнозів чи самолікування. Наша мета — надати читачам точну інформацію про симптоми, причини і методи виявлення захворювань. РБК-Україна не несе відповідальність за будь-які діагнози, які можуть бути поставлені читачами на основі матеріалів з цього ресурсу. Ми рекомендуємо не займатися самолікуванням, і у разі будь-яких занепокоєнь стосовно здоров’я звернутися до лікаря.