У частині Києва ввели екстрені відключення світла

0

У Києві частково зникло світло.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ДТЕК.

Зокрема, відключення зафіксовані на лівому березі.

«Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення Просимо ощадливо використовувати електроенергію. Це допоможе зберегти енергосистему», — кажуть у ДТЕК.

Водночас причину відключень не повідомляють.

Раніше в «Укренерго» повідомляли, що через спеку в Україні зросло споживання електроенергії.

Читайте також: На Україну насувається спека. Чи буде плюс 40 градусів?

«Сьогодні, 25 червня, станом на 09:30, воно було на 3,7% вищим, ніж в цей час попереднього дня — у середу. Причина змін — утримання спекотної погоди на всій території України, що спонукає споживачів до активного використання кондиціонерів», — йдеться у повідомленні.

Раніше РБК-Україна повідомляло, що влітку українців можуть чекати відключення світла. Голова «Укренерго» Віталій Зайченко каже, що у разі, якщо тривала спека збігатиметься з обстрілами, світло можуть відключати приблизно на 5 годин на добу.

Вам также могут понравиться