Міський Департамент освіти придбав для запорізьких шкіл 1224 македонських водонагрівачі на 15 мільйонів гривень. Причина — відключення гарячої води у місті. Як зазначила Голова Громадського руху «Хочу вчитися» Катерина Звєрєв тендер на закупівлю цих водонагрівачів був досить «мутним». Зокрема документи для тендеру переможець підготував з численними помилками. До того ж 32 водонагрівачі з 1224, відповідно до документів, встановлять у Хортицькому академічному ліцеї де всього 197 учнів, а в будівлі 44 приміщення.
Прокуратура зацікавилась закупівлею бойлерів, а також проведення ремонтів. 25 жовтня було відкрито кримінальне провадження. Про це повідомила депутатка Регіна Харченко. Але за три дні, 28 числа, пішли перші платежі за бойлери.
І якщо раніше ці бойлери закупали для навчальних закладів, бо міська влада вирішила відключити в місті гарячу воду. То тепер, згідно з призначенням платежу, ці бойлери призначені для евакуйованих осіб.
«В призначенні платежу «водонагрівачі для евакуйованих осіб»? В договорі закупівлі такого немає. Їх будуть роздавати?», — питається у дописі Катерина Звєрєв.
Тож для кого запорізька влада закупила за завищеною ціною бойлери — питання залишається відкритим.
![Немає опису світлини.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/313423460_104712479126381_5488512925714277297_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=0yeScXT5Xq4AX-kEyBS&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCBV5LF3LS4IBaQHLMr0epJ1xN_aipDPORZw90wqqF9HA&oe=637937FD)
![](https://subbota.ua/wp-content/uploads/2022/11/314400802_5782485328474645_9124104263341785261_n.jpg)
![](https://subbota.ua/wp-content/uploads/2022/11/314403022_5782485478474630_3450064869796753957_n.jpg)